Kurs przedłużania rzęs

Step I basic 1:1


Krok pierwszy w stylizacji rzęs. Najważniejszy, by móc w pełni świadomie zdobywać kolejne kroki aż do wyczekiwanych mocnych objętości.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności ze stylizacją rzęs lub które odbyły już szkolenie podstawowe, ale nie czują się na siłach, by swobodnie pracować.

Na szkoleniu zdobędziesz podstawową wiedzę m.in. z zakresu materiałów potrzebnych do pracy, higieny oraz odpowiedniej techniki, która zapewni Ci solidny fundament by stać się profesjonalną stylistką rzęs – artystką na najwyższym poziomie.

Kurs trwa 8-10h – rozpoczynamy od teorii, następnie po krótkim pokazie technicznym przechodzimy do wykonania stylizacji na główkach treningowych. Po zakończeniu szkolenia, zanim zostanie wydany certyfikat, poproszę Cie o wykonanie 5-10 pełnych aplikacji na swoich modelkach, dzięki czemu na bieżąco będziemy analizować i eliminować podstawowe błędy, a po otrzymaniu certyfikatu będziesz mogła spokojnie pracować.

Szkolenie prowadzone jest w grupach max 3os.
Koszt szkolenia grupowego – 950zł

*jeśli jesteś zainteresowana szkoleniem indywidualnym zapytaj o szczegóły

Step I pro 1:1


Kolejny etap w Twojej karierze, który pozwoli Ci osiągnąć dodatkowe umiejętności i technicznie zdobyć poziom średniozaawansowany.

Szkolenie kierowane jest do stylistek, które wykonują już stylizacje rzęs, jednak nie są zadowolone z efektów swoich prac i chcą poprawić swoją technikę. Twój czas pracy będzie dokładnie rozplanowany, dzięki czemu przyspieszysz tempo oraz nauczysz się podstawowej analizy i modelowania oczu.

Kurs trwa 8-10h, w czasie których dokładnie zostaje omawiana teoria, następnie przechodzimy do ćwiczeń technicznych po czym, na koniec, wykonasz pełną aplikacje na modelce pod okiem instruktora. Po zakończonym szkoleniu dostaniesz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności teoretyczne oraz praktyczne.

Szkolenie prowadzone jest w grupach max 3os.
Koszt szkolenia grupowego – 1100zł

UWAGA!
Warukiem udziału w szkoleniu PRO jest wstępna weryfikacja Twoich umiejętności (jeśli wcześniej szkoliłaś się u innej instruktorki). W tym celu należy wysłać do nas 5-10 zdjęc Twoich prac 1:1 w dobrej rozdzielczości

*jeśli jesteś zainteresowana szkoleniem indywidualnym zapytaj o szczegóły

Step II light volume 2-5D


Kiedy już perfekcyjnie opanowana została metoda 1:1, śmiało możesz zrobić następny krok, by wykonywać już lekkie objętości.

Na tym szkoleniu nauczysz się wykonywania perfekcyjnych kępek techniką drapania, poznasz zaawansowane modelowanie oka oraz tajniki pełnych puszystych aplikacji. Twoja wiedza z zakresu materiałoznawstwa zostanie wzbogacona o kolejne nowości, dzięki czemu z łatwością poradzisz sobie podczas stylizacji lekkich objętości. Podczas szkolenia, po części teoretycznej i ćwiczeniach technicznych przystąpisz do wykonania swojej aplikacji na modelce.

Kurs kierowany jest dla stylistek, które wykonują już bardzo dobrze metodę 1:1 i chcą poszerzyć swój wachlarz usług o metody objętościowe.

Szkolenie prowadzone jest w grupach max 3os.
Koszt szkolenia grupowego – 1250zł

UWAGA!
Warunkiem udziału w szkoleniu light volume jest wstępna weryfikacja Twoich umiejętności (jeśli wcześniej szkoliłaś się u innej instruktorki). W tym celu należy wysłać do nas 5-10 zdjęć Twoich prac 2-5D w dobrej rozdzielczości.

*jeśli jesteś zainteresowana szkoleniem indywidualnym zapytaj o szczegóły

Step III mega volume 6-11D


Ostatni etap – krok trzeci – mocne objętości.

Szkolenie przeznaczone dla zaawansowanych stylistek z zakresu light volume. Na tym szkoleniu poznasz tajniki świadomego doboru stylizacji mega volume do rzęs, oczu i twarzy klientki. Dowiesz się jak odpowiednio tworzyć perfekcyjne kępki metodą drapania, poznasz jej geometrię oraz dowiesz się jak, mimo mega objętości, przyspieszyć czas Twojej pracy do minimum.

Szkolenie prowadzone jest w grupach max 3os.
Koszt szkolenia grupowego – 1500zł

UWAGA!
Warukiem udziału w szkoleniu mega volume jest wstępna weryfikacja Twoich umiejętności (jeśli wcześniej szkoliłaś się u innej instruktorki). W tym celu należy wysłać do nas 5-10 zdjęć Twoich prac 2-5D w dobrej rozdzielczości.

*jeśli jesteś zainteresowana szkoleniem indywidualnym zapytaj o szczegóły

Warsztaty :


Perfekcyjna kępka + analiza oczu
Stylizacja Kim Kardashian

grupa max 3 os.
koszt warsztatów - 450-550zł


*oprócz szkoleń grupowych możemy zorganizować szkolenie indywidualne. Zapytaj o szczegóły pisząc do nas maila lub dzwoniąc pod nr 788-191-351

PEŁNY INFORMATOR SZKOLENIOWY W TYM PROGRAM POSZCZEGÓLNYCH SZKOLEŃ WYSYŁAMY MAILOWO.