FILOZOFIA

Z mojego przeszło 5 letniego doświadczenia w stylizacji rzęs wiem ile trzeba poświęcić, by wykonać perfekcyjne wachlarze, dlatego też postanowiłam stworzyć miejsce, w którym praca łączy się zarazem z pasją i ogromnym zaangażowaniem w każdy, najmniejszy szczegół. Indywidualne podejście do klienta oraz dbałość o najnowszą wiedzę i szkolenia z zakresu stylizacji rzęs pozwalają na osiągnięcie za każdym razem zamierzonego przez nas celu – wydobyć piękno Twojego spojrzenia i podkreślić urodę.

Od początku swojej działalności kieruję się najważniejszą zasadą „po pierwsze – nie szkodzić!”, dlatego też wykonując stylizacje rzęs w naszym salonie możesz być pewna, że Twoim naturalnym rzęsom nie stanie się żadna krzywda. Zabieg wykonywany jest bardzo precyzyjnie i dokładnie, przy użyciu najwyższej jakości materiałów i produktów niezbędnych do wykonania perfekcyjnej stylizacji, a dbałość o higienę zabiegu gwarantuje bezpieczeństwo dla Twojego zdrowia na najwyższym poziomie.

Jeśli nie jesteś pewna, którą z metod chcesz wybrać - chętnie doradzimy i pomożemy w dobraniu odpowiedniej, zadowalającej Cie stylizacji.

Jesteśmy tu dla Ciebie – możesz nam zaufać.

Zapraszam serdecznie


- Sabina Ferenc
Właściciel&Instruktor Lash Architect

Sabina Ferenc

założycielka Lash Architect i niezależny instruktor stylizacji rzęs


Swoją przygodę ze stylizacją rzęs rozpoczęła przeszło 5 lat temu. Od momentu chwycenia pęset w dłonie wiedziała, że tworzenie wachlarzy będzie jej wielką pasją. Połączenie zainteresowania z pracą przyniosło ogromne rezultaty w postaci jedynego w Bielsku-Białej profesjonalnego Lash Room’u, w którym wykonuje się stylizacje rzęs oraz szkolenia na najwyższym poziomie.

Szkoliła się m.in. w Biar Beauty Group u Agnieszki Brody, Agnieszki Kwiatkowskiej czy Zofii Jasińskiej, w efekcie zdobywając solidne fundamenty do prowadzenia szkoleń i warsztatów z zakresu wszystkich metod stylizacji rzęs. Na swoich szkoleniach chętnie dzieli się wiedzą, udziela wielu wskazówek i potrzebnych rad nie tylko z samej tematyki rzęs, ale również z zakresu prowadzenia działalności czy Social Media. W dalszym ciągu rozwija swoje umiejętności, a w planach są m.in. szkolenia u zagranicznych instruktorek oraz organizacja szkoleń z najlepszymi instruktorkami z całej Europy.

Daria Wojcieszek

stylistka rzęs


Z wykształcenia fizjoterapeutka. Miłośniczka stylizacji rzęs od 2016 roku. Do zespołu Lash Architect dołączyła w maju 2018r., gdzie ma możliwość realizować swoją rzęsową pasję uczestnicząc w szkoleniach i zdobywając rzęsowe sukcesy.

Na swoim koncie posiada wiedzę m.in. z Lash Coaching u Zofii Jasińskiej, gdzie powoli wspina się po piramidzie kariery osiągając coraz wyższy poziom w stylizacji rzęs. Cechuje ją perfekcjonizm oraz dbałość o każdy, najmniejszy szczegół, a jej stylizacje są dopieszczone „od kącika do kącika” tworząc idealny wachlarz.