Rzęsy Bielsko


Wiemy jak bardzo ważne dla każdej kobiety jest wyglądać perfekcyjne i idealnie. W naszym studio możesz zatrzymać się na chwilę, przestać myśleć o swoich problemach i wreszcie się odprężyć... A na pewno tego potrzebujesz!

STYLIZACJA
RZĘS

Metoda 1:1150 zł
Metoda 2-3D200 zł
Metoda 4-5D230 zł
Kim Kardashian look250 zł
Mega volume 6-11D280 zł

UZUPEŁNIENIE

*do 4 tygodni od poprzedniej aplikacji.
Metoda 1:1100 zł
Metoda 2-3D130-150 zł
Metoda 4-5D160-190 zł
Mega volume 6-11D200-240 zł

LIFTING I LAMINACJA RZĘS - 100 zł

Stylizacją rzęs zajmujemy się już od ponad pięciu lat. Wiemy ile czasu trzeba poświęcić, żeby nasze wachlarze wyglądały perfekcyjnie. Stworzyłam studio, żeby połączyć w jednym miejscu pasję, zaangażowanie - nawet w najmniejszy szczegół. Do każdej klientki podchodzimy indywidualnie, z ogromną dbałością o najnowszą wiedzę, technologię oraz szkolenia z rzęs, metodą którą tylko chcesz.

Podkreślamy piękno Twojego spojrzenia i urody. Efekt - nie do zapomnienia!

Od zawsze przyświeca mi maksyma "po pierwsze nie szkodzić!". Z tego powodu, gdy wykonuję zabieg w naszym salonie, możesz być pewna, że Twoim rzęsom nie stanie się żadna krzywda. Każdy zabieg wykonujemy bardzo precyzyjnie oraz dokładnie, przy użyciu najwyższej jakości materiałów i produktów, które są potrzebne do wykonania idealnej stylizacji. Przedłużanie rzęs w Lasharchitect wiąże się także z wysoką dbałością o higienę zabiegu i pielęgnacji. Gwarantujemy bezpieczeństwo dla Twojego zdrowia.

Nasz zespół tworzą 3 stylistki rzęs, które czekają właśnie na Ciebie! Umów się na przedłużanie i zagęszczanie rzęs w naszym salonie piękności już teraz!

Jaką metodę powinnaś wybrać?

Które będą pasować do Twoich rzęs? Metodą się nie przejmuj! Zaoszczędź swój czas i nerwy. Przyjedź do nas, z pewnością doradzimy i pomożemy Ci w wybraniu najlepszej i zadowalającej Cię stylizacji.

Nie jesteś przekonana do doczepianych rzęs? To żaden problem! W Lasharchitect mamy usługę laminowania rzęs, dzięki czemu Twoje rzęsy dostaną pięknego blasku!

Czy przedłużanie rzęs niszczą naturalne rzęsy?

Naturalne rzęsy w podobny sposób jak włosy - podlegają ciągłej wymianie. Gdy wypadnie naturalna rzęsa, odrośnie nowa, zdrowa rzęsa. Jeśli jedna sztuczna rzęsa zostanie doklejona do pojedynczej rzęsy, cykl naturalnych rzęs nie zostanie zaburzony. Będzie mogła wypaść w wybranym dla siebie czasie bez powodowania jakichkolwiek szkód.

Przedłużanie rzęs to zabieg, dzięki któremu każdy makijaż (wieczorowy czy codzienny) stanie się szybszy i łatwiejszy, a Ty będziesz czuć się piękniejsza. Nasz zabieg - przedłużanie rzęs metodą, którą tylko wybierzesz - zaoszczędzi Twój czas rano, a efekt będzie na tyle zadowalający, że nie będziesz mogła odwrócić od siebie wzroku. Ulepsz swój makijaż już teraz! Twoje rzęsy to Twoja wizytówka.

Co jeszcze możesz dla siebie zrobić? Prowadzimy także kurs przedłużania rzęs w Bielsku-Białej. W ofercie mamy cztero etapowe szkolenie, każde z nich jest "o poziom wyżej" od poprzedniego. Oprócz nich, możesz także umówić się z nami na warsztaty, podczas których przeprowadzimy szkolenie na temat perfekcyjnych kępek i analizę oczu. Nauczysz się stylizacji Kim Kardashian. Oczywiście, szkolenia grupowe to nie jedyne co możemy Ci zaoferować. Chcesz szkolenie indywidualne? Zapytaj się o szczegóły pisząc do nas na maila lub dzwoniąc pod 799-191-351.

Życie jest krótkie - rzęsy nie powinny!

Kontakt z nami